Ski School Tombo

Zveme vás do Lyžařské školy Tombo. Našim cílem je nejenom vás naučit lyžovat nebo jezdit na snowboardu, ale především ukázat vám krásu zasněžené přírody. Zimním sportům s partou kamarádů se můžete začít věnovat v každém věku. Přivítáme všechny. Děti, jejichž rodiče nelyžují. Nebo děti rodičů, kteří nemají trpělivost učit vlastní ratolesti. Anebo ty větší z vás, kteří dosud neměli příležitost, případně neměli s kým, jezdit na hory.

Licencovaný instruktor lyžování nabízí své služby – individuální, skupinovou, rodinnou výuku, zdokonalování i doprovod – ve vámi vybraném areálu (ceny dohodou).  Kontakt: bob.plchot@centrum.cz, 731 158 048.

Dáváte přednost výše položenému středisku? Nevadí vám pár kroků z parkoviště k vleku? Přijeďte na Sjezdovku Hutě v Malenovicích. Vaše objednávky na výuku lyžování nebo snowboardingu vyřídíme na 608 000 774 nebo 731 158 048 . Na stejných číslech se můžete objednat i ve vedlejším Lyžařském středisku P.O.M.A..

Stále doplňujeme týmy instruktorů lyžování.

Partneři

Nordic Walking LiveKapela FiHaSportovní kurzy Opava • Zumba s JanouPenzion Timea, Západní Tatry – RoháčeFitko Jana Brno • Informační centrum KravařeTisícovky Čech, Moravy a SlezskaPyramis QUbytování Česká republikaAPhoto

Sjezdovka Hutě, MalenoviceLyžařské středisko P.O.M.A., MalenoviceSki areál Slatina

Vodácký klub Rejnok •